Вам передзвонити?
+38 (099) 77-89-884
+38 (063) 42-56-447
+38 (098) 65-43-609
від 250 грн / місце
до 1350 грн / номер
RU EN

Номери в Харкові

Шановні відвідувачі
У нас затишно, тепло, чисто, красиво і безпечно.

Ми дотримуємося санітарно-гігієнічних норм і правил в період пандемії короновіруса. В цьому Ви можете переконатися самі!

  • Всі номери і місця загального користування обладнані бактерицидними лампами.
  • Уборка помещений проводится ежедневно с использованием антисептичних засобів.
  • На ресепшене, на кухне и в номерах имеются дезінфікуючі засоби.
  • Соблюдаем физическое дистанціювання.
  • В номерах поселяем по 1 людині або родиною (без сторонніх).

Наша робота - турбота про Вас!

З повагу адміністрація хостелу Sana.

Концепція хостелу в Україні відносно недавня, тому цей вид готельного бізнесу тільки починає злітати. За кордоном хостели давно стали місцем відпочинку більшості туристів. Спочатку ви могли взяти ліжко в кімнаті хостелі і жити з сусідами, згодом стало можливим орендувати окрему кімнату в хостелах, яка, до речі, коштує менше, ніж номер в готелі, і вас не турбують сусіди.

Наш хостел Sana відстежує зарубіжні тенденції та надає можливість орендувати кімнату чи ліжко у Харкові. Ми пропонуємо вам три типи кімнат - економічні, стандартні та ділові. "Економ" - підходить для тих, хто потребує найдешевшого житла. "Стандарт" – отримує найвищий рейтинг серед усіх, адже окрема кімната за доступною ціною - досить приваблива пропозиція. І, нарешті "Біхнес" - підходить для тих, хто втомився платити великі гроші в готелях за комфорт і якісне обслуговування.

Хостел Сана - це місце, де ви можете зняти номер у Харкові та водночас отримати чудовий номер та якісне обслуговування за розумними цінами.