Вам передзвонити?
+38 (099) 77-89-884
+38 (063) 42-56-447
+38 (098) 65-43-609
від 250 грн / місце
до 550 грн / номер
RU
EN
Шановні відвідувачі! З 15 травня ми приймаємо бронювання номерів.

Номери в Харкові

Шановні відвідувачі

Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що в наших номерах проводиться щоденне прибирання з використанням бактерицидних ламп та антисептичних засобів. Так само для наших відвідувачів в кожному номері, на кухні і ресепшені є дезінфікуючі засоби.

Окремо хочемо принести вибачення за те, що в зв'язку з проведення ремонту в номерах 11, 12, 13, 14, 15 бронювання тимчасово призупинено.

З повагою адміністрація хостелу Sana.

Концепція хостелу в Україні відносно недавня, тому цей вид готельного бізнесу тільки починає злітати. За кордоном хостели давно стали місцем відпочинку більшості туристів. Спочатку ви могли взяти ліжко в кімнаті хостелі і жити з сусідами, згодом стало можливим орендувати окрему кімнату в хостелах, яка, до речі, коштує менше, ніж номер в готелі, і вас не турбують сусіди.

Наш хостел Sana відстежує зарубіжні тенденції та надає можливість орендувати кімнату чи ліжко у Харкові. Ми пропонуємо вам три типи кімнат - економічні, стандартні та ділові. "Економ" - підходить для тих, хто потребує найдешевшого житла. "Стандарт" – отримує найвищий рейтинг серед усіх, адже окрема кімната за доступною ціною - досить приваблива пропозиція. І, нарешті "Біхнес" - підходить для тих, хто втомився платити великі гроші в готелях за комфорт і якісне обслуговування.

Хостел Сана - це місце, де ви можете зняти номер у Харкові та водночас отримати чудовий номер та якісне обслуговування за розумними цінами.